Przejdź do głównej zawartości

#ambasadorkaLPM #poczyjmęskąnaturę

Ostatnio zbyt dużo nie testowałam, i przez chorobę ,wakacje, pracę
mało się udzielałam. 
Mam nadzieję , że się zmobilizuję i będę nadrabiać dla was wpisy.
Pierwsze testowanie od jakiegoś czasu i co?? Wpadło dla męża.
Udało się do stać do testowania nowego żelu 3w1 
LE PETIT MARSEILLAIS
Oczywiście i niespodzianka była dla mnie <3
W paczce dla męża był zapach Drzewo Cade.
Zapach męski, intensywny i bardzo pociągający
Na pewno większość z was .wie jacy mężczyźni lubią być wygodni.
I ten żel stworzono właśnie dla nich. Same naturalne składniki, żel do mycia ciała , włosów oraz twarzy.


Mój mąż lubi takie wygodne rozwiązania. Uważa, że jego ciało stało się gładsze, miękkie i przyjemniejsze w dotyku. Włosy nie przetłuszczają się, idealnie nawilżone i świetnie się układają.
Twarz jak twierdzi nie jest już tak ściągnięta i sucha jak to u niego często bywa. 
Stała się delikatniejsza, przyjemniejsza w dotyku. 
Mąż jest zachwycony tym żelem, jest wydajny dobrze się pieni i spełnia jego oczekiwania.
Jego pasja są podróże motocyklowe uważa, ze teraz ten żel będzie mu towarzyszył w każdej, bo zamiast targać trzy różne butelki tak ma wszystko w jednej.
Czasem coś do wszystkiego jest do niczego, ale żel 
Le Petit Marseillais jest niesamowity i świetny.
I on i ja polecam go każdemu mężczyźnie który lubi takie rozwiązania, lubi dbać o siebie i lubi pięknie pachnieć.
Jeśli macie ochotę testować to zapraszam was na zapisanie się do strony Le Petit Marseillias

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#ReGenesis Revitalash

ReGenesisTM by RevitaLash® Thickening ShampooSzampon pogrubiający włosy ReGenesisTM by RevitaLash®  to wyjątkowa, zwiększająca grubość włosów formuła o działaniu leczniczym na skórę głowy. Zawiera ekstrakty roślinne o działaniu wspomagającym utrzymanie optymalnego stanu skóry głowy, wzmacniającym naskórek włosa oraz zwiększającym grubość łodygi włosa. Pod wpływem tego działania włosy nabierają objętości, wyglądają na grubsze i lepiej się układają.Szampon rewelacyjnie się pieni, pół saszetki wystarczyło aby umyć moje pół długie włosy, idealnie oczyszcza włosy z żeli i pianek. Czuć przyjemne chłodzenie od razu przy skórze głowy. Czuć bardzo przyjemny zapach ziół, nie zbyt intensywny wręcz idealny. O każdym z produktów poczytasz na stronie RevitalashReGenesisTM by RevitaLash® Thickening ConditionerOdżywka pogrubiająca włosy ReGenesisTM by RevitaLash®
to wyjątkowa pogrubiająca włosy i działająca leczniczo na skórę głowy formuła zawierająca specjalistyczne składniki optymalizujące s…

#Dzień we Lwowie

Słońce delikatnie pieści moją skórę, już ranek ... kiedy świat budzi się do życia my dopiero zastanawiamy się czy już wracać spać.

Jeśli ktoś nie był we Lwowie to koniecznie musi tutaj kiedyś znaleźć czas aby przyjechać, nie mówię już o miejscach takich jak Cmentarz Orląt Lwowskich , które każdy Polak powinien zobaczyć, ale poczuć klimat tego miasta. Dziś spróbuję oddać magię i niezwykłość tego miasta w którym znajdują się nietypowe i wspaniale knajpy, które mają duszę ( w Polsce tego nie znajdziesz)

Oczywiście zaczynamy od
Fabryki Czekolady:
Nie ma osoby która by wyszła z stąd z pustymi rękami , miejsce kusi nas niepowtarzalnymi czekoladkami, które mają różne kształty, smaki. Za szybą widać jak kucharze tworzą te niesamowite słodkości.

Zaraz za rogiem jest
Kopalnia Kawy
jeszcze z chodnika czuć zapach kawy, która roznosi się po centrum Lwowa. Siadamy tutaj na chwilkę i pijemy najlepszą na świecie kawę po Irlandzku ( niebo w buzi) Jeśli ktoś nie przejadł się w fabryce czekolady to może d…

#VI Nasze wyprawy Motocyklowe

26-28.02 odbyły się już VI wyprawy motocyklowe,oczywiście musieliśmy tam być.
Organizator Paweł Głaz jak zwykle stanął na wysokości zadania i zapewnił wszystkie trzy dni bogate w opowieści. Niestety spóźniliśmy się na pierwszą opowieść, nad czym ubolewaliśmy.
Spotkanie odbyło się w malowniczym Hotelu Pałacowym w Narolu. Piękne miejsca z dala od domów ( można było wieć odpalać motocykle późnym wiecorem:p) Czysto piękne pokoje z łazienkami i doborowe towarzystwo. Miło było spotkać przyjaciół i znajomych z którymi się nie widzimy na codzień, porozmawiać pośmiać się , powspominać i poplanować kolejneniezwykle  wyjzdy.
26.02 Piątek  było
Bhutan- Kraj Grzmiącego Smoka - Agata Lange opis tutaj
Himalaje Nieznane -Krzysztof Samborski chcesz poczytaj kliknij
27.02 Sobota
Afrą nad Pamir- Marcin Krzeszowiec wiecej poczytasz
Staruszkowie na drodze (jak sama nazwa mówi :)) warto luknąć
Z Patelni do Piekła - Tamara i Paweł Głaz- poczytaj
Pod Niebem Patagonii- Izabela i Krzystof Rudź doznania ich poczytasz…